Zásuvková lišta PowerStrip Modular je skvelým riešením nielen pre geekov

Stále sa doma alebo v kancelárii zlostia, že to množstvo rôznych adaptérov, nabíjačiek a im podobných krabičiek už ďalej neznesiete? Klasická predlžovačka vám nevyhovuje, pretože má jednoducho málo zásuviek? Alebo pre zmenu zásuviek moc, pretože niekedy síce využijete všetkých šesť, ale inokedy by vám stačili dve alebo tri? Pravidelne hľadáte adaptér s výstupom 0,5 A pre nabíjanie chytrých hodiniek, ale o chvíľu sa hodí dobíjacie výkon 2,4 A na dobitie mobilu či powerbanky? Skúste sa s nami pozrieť na systém PowerStrip Modular. Jeho cieľom je totiž poskytnúť úľavu práve vám. Úľavu od nespočetných adaptérov a nekompatibilných technológií.

Nie a nie nájsť ten správny adaptér! Ešte včera tu niekde bol!

Často sa vám stáva, že si adaptér na dobitie mobilu či hodiniek necháte doma? Zabudnete ho v aute, alebo je niekde na dne tašky či batohu, takže jeho hľadaním strávite hodnú dobu? Týmto situáciám sa môžete vyhnúť, keď si zaobstaráte smart systém modulov, ktoré sú spolu prepojiteľné na jedno kliknutie. A cvakají ich priamo do predlžovačky s prívodným káblom dlhým jeden alebo niekoľko metrov.

Moduly sú malé a skladné, takže je ľahko schováte do šuplíka. A vyberiete vždy ten, ktorý práve potrebujete. V ponuke sú moduly s USB, s USB-C, Wi-Fi, PowerBank, modul so svetlom a s diaľkovým ovládaním. Potom moduly obsahujú ešte aj svetelný senzor, extra zásuvku, zásuvky pre adaptéry s koncovkami určenými na iný ako slovenský trh. A v príprave sú ešte ďalšie vychytávky.

Späť do osnovy ↑

Malé, skladné, kompatibilné a prenosné

Všetky moduly systému PowerStrip Modular sú malé, ľahké, skladné a perfektne kompatibilné medzi sebou. Môžete ich so sebou vziať na pracovnú schôdzku (napríklad nabitú powerbanku alebo diaľkové ovládanie). Hodíze do vrecka alebo do kabelky a veľkú dávku energie máte stále pri sebe, v mini balení.

Môžete ich mať zastrčené do seba a položené na stole. Alebo strčené v šuplíku, pričom vždy pripojíte len ten, ktorý práve potrebujete. To ušetrí aj na malom pracovnom stole veľa miesta. Všetky moduly majú ultra tenký tvar. K tomu pridajte zaujímavý vzor a nevtieravou farbu v jemnom tónu.Zásuvková lišta PowerStrip Modular je skvelým riešením nielen pre geek

Späť do osnovy ↑

Čo zásuvku nepotrebuje, to do nej nestrkajte

Čo nepotrebuje zásuvku? Trebárs PowerBank systému PowerStrip Modular. Tú totiž přistrčíte rovno k materskému modulu predlžovačky, takže jej nabíjaním nezaberiete voľnú zástrčku, ani tu s USB. A rovnaké je to s Wi-Fi. Nie je nutné s ňou zabrať voľnou zásuvku. A navyše – za ne zase môžete zapojiť ďalšie zásuvky.

Späť do osnovy ↑

Detská poistka, vypínač a elegantný dizajn

Systému PowerStrip Modular nechýba detská poistka, tá je samozrejmosťou u všetkých produktov tohto typu. Navyše tu ku kompatibilite a kvalite získate aj elegantný dizajn vychytaný po všetkých stránkach. Nielen čo sa praktického využitia týka, kedy vďaka dobrému nápadu usporíte veľa miesta i času, získate užívateľské pohodlie.

Bývaj štýlovo! :) www.NovyNabytok.sk

Ale tiež po stránke pohľadové, kedy si užijete naozaj vzhledného doplnku do domácnosti. Systém PowerStrip Modular má proste nápad, vyzerá luxusne a rozhodne nebude nikde rušiť celkový dojem „vystajlované“ pracovne či kancelárie. Práve naopak.

Čo ten vypínač? Ten je v moduloch tiež. Vypínajú sa ním všetky moduly zapojené za ním. Takže keď viete, že s modulmi nijako hýbať nechcete, ale budete rovnako väčšinu času využívať len prvé dva alebo tri, dáte za ne vypínač. A potom tie ostatné, do ktorých sa pripojíte len niekedy. Vypínačom je oživujete alebo uspávate. Jednoduché.

9 Total Score
PowerStrip Modular je skvelým riešením

Systém PowerStrip Modular je zaujímavým nápadom pre všetkých, ktorí chcú mať na pracovnom stole alebo v obývačke alebo napríklad v spálni trochu poriadok. A nielen to. Chcú mať aj ušetrené miesto, pritom však možnosť v jednom mieste zapojiť rôzne spotrebiče, nabíjať elektroniku a powerbanky, oživiť Wi-Fi. Všetko naraz by zabralo veľa miesta v podobe mega dlhej predlžovačky s množstvom adaptérov. PowerStrip Modular to však elegantne vyriešil ľubovoľným zapájaním tých prvkov, ktoré práve majú byť využité. Alebo na jeho upotrebenie môžete ísť opačne - nejde vám ani toľko o miesto, ako o rôzne spôsoby využitia zásuviek. Takže keď v nich strceny spotrebič vypínate, vypnete modulárnym vypínačom aj jeho zásuvku. Už žiadne zbytočné stand-by. Moduly sú malé a ľahučké, ľahko sa berú so sebou (napríklad PowerBank).

PROS
 • modulárny systém
 • možno zapájať ľubovoľne za seba, vypínať, zapínať, kombinovať
 • striedmy, ale luxusný dizajn
 • malé, ľahké a skladné moduly
CONS
 • vyššia cena
Užívateľské hodnotenie: Buďte prvý

Radi si vypočujeme vaše myšlienky

   ZANECHAŤ ODPOVEĎ

   Domovy.sk
   Logo